İstanbul Lice Evden Eve Nakliyat olarak sizlere 24 yılın vermiş olduğu bilgi birimiyle hizmet vermekteyiz… Ticaretin gelişmesiyle evden eve nakliye sektöründe de yüksek miktarlarda pazar payı artışı olmaktadır. Ankara nakliyat sektöründe gerek ofis büro taşımacılığı gerekse kurumsal firma taşımacılık konusunda teknik ekib ve işin gerektiği meteryaller ile her türlü eşyayı taşıya bilmekteyiz.

Filomuzda 5 adet İstanbul Diyarbakır Nakliyat için tasarlanmış özel mobilyalı kapalı çelik kasa araçlarımızla hizmetinizdeyiz. Bunların haricinde taşınan eşyalar ana ve alt ambarlarda paletli, ağlı ve konteynerli olmak üzere çeşitli şekillerde taşınabilmektedir.

Uzun yıllardır hizmet veren İstanbul Diyarbakır Asansörlü Nakliyat 2000 yılından bu yana asansörlü taşımacılık hizmeti vermektedir. 15inci katlara kata çıkabilen asansörlerimiz ile taşınmak artık dahada kolaylaşıyor.

İstanbul Diyarbakır Evden Eve Nakliyat yapan firmaların yapmış olduğu işler ev, ofis, fuar, fabrika gibi yerlerde bulunan zati eşyaların taşınması ile başlar. Bu eşyaların taşınması öncelikle detaylı bir liste haline getirilerek ön çalışması yapılır. Yapılan bu çalışma sonucunda eşyalar için gerekli olan paketleme ve ambalaj malzemesi koli ve gerekli olan eleman ihtiyacı sağlanır, ve mekanda bulunan zati eşyaların demontesi Osmaniye Evden Eve Nakliyat yapıldıktan sonra paketleme ambalaj koli gerekli ise sandıklaması yapılarak taşıma işlemine başlanmasıdır. Yükleme için yapılan taşıma bittikten sonra yeni mekana taşıma işlemi için gerekli hazırlıklar yapılır.